| |

  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • 4 - 36276300 - 035
  • 36261829 - 035
  • 8913634763

تازه های قوانین و مصوبات

تازه های کتاب

اتوماسیون کانون

مجله کانون

تسلیت و تهنیت

خطا
  • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک
  • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک
  • ایراد در بارگذاری اطلاعات خوراک

 به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل، روز سه شنبه مورخ ۱۳۹۷/۱۱/۰۲، مراسم افتتاح اولین مرکز تخصصی حقوق کودک با حضور دبیر کل کمیسیون ملی یونسکو در ایران، دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک و معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری، مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری، رئیس کانون وکلا و جمعی از وکلای دادگستری در کلینیک حقوق شهروندی کانون وکلای دادگستری استان یزد برگزار شد.

در این مراسم دکتر محمد حسین جعفری با اشاره به افتتاح کلینیک حقوق شهروندی در سال ۹۵، افتتاح این مرکز را در راستای رسالت کانون وکلای دادگستری در دفاع از حقوق عموم مردم به ویژه کودکان به عنوان آینده سازان این کشور عنوان کرد و افزود: کانون وکلا تلاش خواهد کرد با به کارگیری وکلا و کارشناسان متخصص در امور کودک، عموم مردم را با حقوق کودکان آشنا سازد و آسیب های اجتماعی این گروه سنی را به حداقل برساند.

دکتر محمود عباسی، دبیر مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک و معاون حقوق بشر و امور بین الملل وزیر دادگستری از شروع اولین دوره آموزشی تربیت مربی حقوق کودک جهت فعالیت در این مراکز از هفته آینده خبر داد و افزود: کلینیک حقوق شهروندی یزد به عنوان یک نمونه فعال در زمینه مدیریت و کنترل آسیب های اجتماعی فعالیت نموده است و می تواند در زمینه حقوق کودک نیز نمونه باشد.

وی همچنین از دیگر برنامه های در دست اقدام را اهدای تندیس و هدیه ویژه به سه فیلم برگزیده جشنواره فیلم فجر امسال در حوزه حقوق شهروندی و حقوق کودک عنوان کرد.

فاطمه دانش یزدی، مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد گفت: کلینیک‌های حقوق شهروندی می‌تواند نقش و تاثیر بسزایی در پیشگیری از ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی داشته باشد.

وی با اشاره به افتتاح اولین مرکز تخصصی حقوق کودک در استان یزد تاکید کرد: حقوق کودکان باید به عنوان حق ذاتی و بنیادین بشری به رسمیت شناخته شود.

دانش یزدی اظهار داشت: برای تحقق حقوق کودک باید تلاش‌هایی در راستای آگاهی بخشی به خانواده‌ها انجام شود تا همگان در جریان حقوق کودکان قرار گیرند.


درباره ما

کانون وکلای دادگستری استان یزد

 

یزد –بلوار امامزاده جعفر (ع)- خیابان مصلی

کوچه هتل کاروان سرای مشیر -دربند مشیر - پلاک 96

کدپستی: 8913634763

 ساعت کاری: شنبه تا چهارشنبه 8:30 الی 15

                    پنج شنبه 8:30 الی 14

راه های تماس

راههای تماس با کانون وکلای دادگستری استان یزد

آدرس ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
شماره تلفن تماس : 4 - 36276300 - 035

شماره فکس: 36261829 - 035
آدرس سایت : http://www.yazdbar.ir

کانال تلگرام: YazdBarir@