کانون وکلای دادگستری استان یزد

هوالوکیل

فراخوان همکاران ارجمند جهت ثبت نام در کمیسیون ها و ارگان های کانون وکلای دادگستری استان یزد

 

ضمن تقدیر و سپاس از بذل وقت و ارائه خدمات صنفی توسط همکاران محترمی که در کمیسیون ها و ارگان های مختلف تاکنون بذل مساعی فرموده اند؛ با عنایت به انقضای مهلت ها، ضرورت تطبیق حداکثری ساختارها، ایجاد فرصت مشارکت حداکثری برای تمامی همکاران وکیل جهت پیشبرد اهداف عالیه کانون وکلای استان در زمینه های مختلف با استفاده از توانمندی علمی و تجربی همکاران محترم واجد شرایط و با امعان نظر به این مطلب که رونق خانه صنفی موکول به مشارکت و همگرایی حداکثری و بذل وقت مفید برای تحقق اهداف به عنوان زکات موقعیت شغلی و در پیوند با رسالت اجتماعی اعضای محترم کانون است و نیز رونق و شکوه جایگاه «کانون» و «وکلا» در گرو همیاری و گام نهادن به خانه صنفی در جهت کمک به تحقق همان اهدافی است که از برگزیدگان خویش در کرسی امانت مدیریت انتظار دارند، بنابر مراتب فوق به شرح زیر اقدام به فراخوان و ثبت نام همکاران محترم از تاریخ 1402/01/20 لغایت 1402/01/26 می نماید:

 

الف- ارگان های مورد فراخوان

 

1- دادسرا و دادگاه انتظامی

2- اداره نظارت و بازرسی

3- اداره معاضدت قضایی

4- کمیسیون کارآموزی

5- کمیسیون ترفیع

6- کمیسیون صدور پروانه

7- کمیسیون آموزش و پژوهش

8- کمیسیون نقل و انتقالات

9-کمیسیون سلامت ( پزشکی-ورزشی-رفاهی)

10- کمیسیون روابط عمومی و امور بین الملل

11- کمیسیون حقوق بانوان

12- کمیسیون ایثارگران

13- کمیسیون فرهنگ و هنر

14- کمیسیون ساختمان

15- کمیسیون صیانت اجتماعی

16- کمیسیون حل اختلاف

17- کمیسیون حمایت

18- کمیسیون پارلمانی

19- کلینیک حقوق شهروندی

20- کلینیک حقوق کودک

21- کمیته تشکیل شرکت تعاونی کانون

22- مرکز میانجیگری و داوری کانون (میداک)

 

 

ب- شرایط عمومی و اختصاصی

 

1- شرایط عمومی:

وکلای عضو کانون که دارای پروانه تمدید شده و فاقد منع انتظامی باشند.

2- شرایط اختصاصی:

1-2- شرایط عضویت در کمیسیون کارآموزی، کمیسیون ترفیع، اداره نظارت و بازرسی، دادسرا و دادگاه انتظامی، همانند شرایط عضویت در هیئت مدیره، موضوع ماده 4 قانون کیفیت اخذ پروانه وکالت دادگستری مصوب 1376 می باشد.

2-2- منع عضویت همزمان موضوع ماده 33 آیین نامه در حین ثبت نام لطفاً مطمح نظر همکاران محترم باشد.

 

ج- سایر توضیحات

 

1- با توجه به احتمال تراکم تقاضای عضویت در کمیسیون ها و ارگان ها، ثبت نام در سه ارگان به همکاران محترم پیشنهاد می شود.

2- در صورت ابلاغ دستورالعمل های مرتبط با آیین نامه، چنانچه هرگونه تغییر در ساختار یا انحلال ضرورت یابد برای همه داوطلبان ملاک عمل قرار خواهد گرفت.

3- داوطلبانی که مستند و رزومه های مرتبط با هریک از ارگان های مورد تقاضا دارند، مدارک را به پیوست درخواست خویش ضمیمه نمایند.

4- کمیسیون ایثارگران صرفاً برای همکاران وکیل عضو خانواده معظم شهداء، جانبازان، آزادگان جنگ تحمیلی، رزمندگان و اعضای فعال بسیج می باشد.

5- هیئت مدیره با توجه به بررسی سوابق و رزومه دریافتی همکاران محترم و قابلیت های ماموریت گرایی امور محوله نسبت به انتخاب و دعوت از داوطلبین اقدام خواهد نمود.

6- ثبت نام حضوری از ساعت 9 الی 13 و در محل ساختمان کانون وکلای استان واقع در بلوار امامزاده جعفر(ع)، خیابان مصلی، انتهای کوچه هتل کاروانسرای مشیر خواهد بود.